Kredi Notu

Bankaya Gitmeden Kredi Kullanılır mı?

 

kredikullanmak

Öncelerden kredi çekmek oldukça zordu. Bir sürü evraklar, bir sürü anlaşmalar,  bir sürü yorucu iş. Şimdi ise her şeyi daha da kolaylaştı. Teknoloji o kadar gelişmiş halde ki her şeyi bir çırpıda zahmetsizce hallediveriyor sizin yerinize. Başlığımızda da yazdığımız gibi size bankaya gitmeden kredi çekme işlemlerini anlatmayı kendime borç bildim.

İş yeri açmak istiyorsun ve çok uygun bir yer buldun doğal olarak nakite ihtiyacın var ama bunun yanı sıra bankaya gidecek durumun yok. Belki çok yoğunsun belki oralara kadar yürüyecek halde değilsin. Bunun adına yardımcı olmak için bankalar bir çeşit durumlarda bulunmuşlardır. Bankaya ait internet üzerinden site oluşturmuşlardır. Bankaların bazı kriterleri vardır. Başvuruda bulunmak için girdiğinizde, adınız soyadınız, aylık ne kadar gelire sahip olduğunuz, TC’niz gibi bir takım sorular sorup başvurunuzu tamamlayınız sözü şeklinde başvurunuzu alırlar. Daha sonra kredi çıktığında SMS yoluyla bilgilendirilirsiniz. Diğer bankaya gitmeden kredi çekme işlemi ise yine internet aracılığıyla başvuru yapılıp kabul edildiğinde müşteri temsilcileri ile muhataba geçip imzalanacak evrakları adrese getirmesini sağlayabiliyorsunuz. Cepten SMS yoluyla, internet üzerinden online kredi başvurusuyla sorunsuz, sıkıntısız kredi çekme işlemlerinizi yapıp, size dönecek cevabı da kısa zamanda öğrenebilirsiniz.

Bunların nedeni bariz şekilde ortada. Bankaların birbirleriyle rekabet halinde olmaları size ekstra bir yarar sağlıyor. Bankaya gitmeden kredi çekme işlemini tamamladıktan sonra alacağınız kredi taksitlerini gelirinizi geçmeyecek şekilde yaptırırsanız, ödeme zorluğu da yaşamazsınız.

Etiketler:, , ,

Bankaya Gitmeden Kredi Kullanılır mı? için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. mustafa  yorumladı. 8:13 pm - 29 / 04 / 2016:

    Ben bankaya gitmeden kredi çekmeye çalıştım enpara ve akbank kullandım genelinde şubeye yönlendirip orada ya onaylıyorlar yada red cevabı veriyorlar her şekilde o bankaya gönderiyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir