Kredi Notu

Garanti Bankası Güncel Kredi Kampanyaları

garantikredikampanyaGaranti Bankası kredi kampanyaları hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Garanti Bankası’ndan güncel olarak toplamda 4 tane kredi kampanyası yer almaktadır. Bunlar;
Eğitim ve kredileri, emeklilere özel krediler, altın teminatlı krediler ve ilk kredim olmak üzere toplamda 4 tanem güncel kampanya yer almaktadır. İlk olarak eğitim özel okul kredileri hakkında bilgi vereceğiz. Yeni eğitim dönemi çerçevesinde sizlerin ihtiyacınıza göre yeni kredi kampanyası Garanti Bankası’ndan sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Eğitim kredisi ile beraber artık bütün eğitim ve öğretim ihtiyaçlarını çok uygun fiyatlara karşılama şansına sahipsiniz. Mesela çocuğunuzun özel okulda öğretim görmesi sonucu bütün özel okullar için bu zamana kadar hazırlanmış olan krediden sizler dilerseniz çok düşük okul taksitleri ve faizleri avantajlarından faydalanmak şansına sahipsiniz. Bu sayede çok kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Sizler dilerseniz 100.000 TL ye kadar 36 aya varan vadelerle kredi alma şansına sahipsiniz. Üstelik çok düşük faizlerde uygun koşullarda krediler vatandaşların hizmetine sunulmaktadır. İkinci olarak emeklilere özel krediler Garanti’den bütün emekli insanların 36 aya kadar varan vadelerle çok özel indirimli olan faiz oranları ile beraber emeklilere özel krediler verilmektedir. Üstelik üç ayda bir alan kamu emeklileri için bu krediler üç ayda bir ödenebilir duruma gelmektedir. Bunun için tek yapmanız gereken sizlere en yakın olan Garanti şubesine uğramaz olacaktır.

Diğer kampanya ise altın teminatlı kredi kampanyasıdır, bu kampanya çerçevesinde altınlarınızı sizler teminatınız göstererek formalitesiz, kefilsiz ve aynı zamanda çok indirimli faiz avantajları ile beraber kredi kullanma şansına sahipsiniz. Altın yatırmanızı hiç bozdurmak zorunda kalmadan aynı zamanda nakit ihtiyacını karşılama şansına sahipsiniz. İlk kredi kampanyası çerçevesinde ise Garanti’den sizlere daha önce hiç kredi almadıysanız, ilk kredim sayesinde çok indirimli fırsattan yararlanabilirsiniz. İkametgâhsız aynı zamanda gelir belgesiz bir şekilde 100.000 TL ye kadar aynı zamanda 36 aya kadar varan vadelerle beraberinde aynı zamanda da kredi alma şansına sahipsiniz. Sizler bütün bu kampanyalarından yararlanmak için tek yapmanız gereken şey sizlere en yakın olan Garanti Bankası şubesine gitmek olacaktır.

Etiketler:, , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir