Kredi Notu

Öğrenciye Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

ogrenci-kredi-kartlari-en-iyisi

Günümüzde öğrencilere bir çok banka kredi ve kredi kartı vermektedir. Kredi ve kredi kartı veren bankaların öğrencilere tek şartı vardır, oda yaş sınırı 18 yaşından gün almak bir öğrenci için kredi kartı almaya yetmektedir. Eğer üniversiteye yeni kayıt yaptırdıysanız bursunuz ve krediniz yetmiyorsa, evden sürekli para istemek zorunuza gidiyorsa kredi kartı öğrenciler için birebirdir.

Öğrencilere kredi kartı veren başlıca bankalar şunlardır; İşbankası, Ziraat bankası, TEB, Finansbank, Denizbank, Akbank, HSBC Vs.

Ziraat Bankası Öğrenci Kartı;

genc-bankkart-kredi-karti

Ziraat bankasının öğrencilere sunduğu Genç Kart oldukça özelliği olan bir banka kredi kartıdır. Kartı alma şartları 18 yaşından büyük ve öğrenci olan herkes bu kartı alabiliyor. Üstelik kart için 4 sene kart ücreti almıyor. Ziraat Genç Kart lisans öğrencilerine sunduğu bu kartın liminiti 500, yükseklisans öğrencilerine sunduğu limit ise 800 TL.

Bu kredi kartı ile birlikte kredili hesap sisteminide genç karta direk aktif edebilir böylece ihtiyaç anında kredi kartınızdan nakit çekimde yapabilirsiniz, hemde çok çok uygun bir faiz oranıyla.

images

İşbank İşte Üniversiteli Kredi Kartı;

Üniversite öğrencilerinin en çok kullandığı öğrenci kredi kartı işte üniversiteli kredi kartıdır. İşbankası öğrencilere bu kredi kartı ile birlikte bir çok özellikte sunuyor. Kredi kartı için ilk 5 sene kart ücreti istemeyen İşbankası kullanımada çok uygun faizler getiriyor.

İşte Üniversiteli kredi kartı öğrencilere başta 400 lira limit sunarken, ödemeleri düzenli ve zamanında yaparsanız bu limiti 1000 liraya kadar çıkartabiliyor. Ayrıca bu kredi kartında nakit avans sistemi bulunmakta ve bu özellik sayesinde istediğiniz zaman uygun faizle kredi kartından para yani avans çekebiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir