Kredi Notu

Yasal Uyarı

Web sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç ederek sıfırdan başlangıç yapmıştır. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Belirtilen yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [seowebbilisim@gmail.com] adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (Üç) gün içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.

Sitemiz, bankaların izlemiş olduğu politikalara saygı duyarak, banka müşterilerinin ya da müşteri olma adaylarının bilmesi gereken konularda destek amaçlı amaç gütmektedir. Kesinlikle bankalar hakkında caydırıcı, fikir değiştirici, kötüleyici içeriklere yer verilmemektedir. Bu şekilde düşünülen bir konu varsa mail aracılığı ile bize bildirmeniz durumunda makalemiz tekrar incelenip gerektiğinde, gerekli olan düzenleme yapılacaktır.

Sitemiz, hiç bir banka ile bağlantılı çalışmamakta olup, sadece bilgi platformu olarak işlevini yapmaktadır.

 

İletişim : seowebbilisim@gmail.com

Mail adresi kullanmadan iletişim kurmanız için makalelerimizin altına yorum bırakarak istek, şikayet ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.